Spelschema Ej Aktiva 2019/20

Deltagande lag.

1.   Fritids
2.   2 Pins
3.   OP 
4.   9 Är Bra
5.   Team Lydigh
6.   65:orna
7.   Alvesta Lackering (Herman -15 poäng/serie)
8.   ALT Hiss
9.   Hole in one (Sven -15 poäng/serie)
10. Team Åsen (Janne -15 poäng/serie)
11. Hjärt & Lung
12. Grönkulla (Bengt -15 poäng/serie)
13. Johanssons



De 8 bästa lagen i grundserien går till kvartsfinal. 
12 matcher för varje lag i grundserien
En Ny Speltid kan vara ändrad flera ggr ! 

Omg 1

Mån 23 sep
19:00  Hole in One - Fritids  0-6
19:00  ALT Hiss - Team Lydigh  5-1
20:00  9 Är Bra - Grönkulla  2-4
20:00  2 Pins - OP  2-4
Ons 25 sep
19:00  65:orna - Alvesta Lackering  6-0
Ons 2 okt
19:00  Team Åsen - Hjärt & Lung  1-5

Omg 2

Mån 7 okt  
19:00  Grönkulla - Johanssons  5-1
19:00  OP - 9 Är Bra  4-2
Ons 9 okt   
19:00  Team Lydigh - 2 Pins  1-5
19:00  Hjärt & Lung - Hole in One  5-1
20:00  Alvesta Lackering - ALT Hiss  2-4
20:00  65:orna - Team Åsen  6-0

Omg 3

Mån 21 okt
19:00  9 Är Bra - Team Lydigh
19:00  2 Pins - Alvesta Lackering
20:00  OP - Grönkulla
20:00  Johanssons - Fritids
Ons 23 okt
19:00  Hole in One - 65:orna
19:00  ALT Hiss - Team Åsen

Omg 4

Mån 4 nov
19:00  Grönkulla - Fritids
19:00  Team Lydigh - OP
Ons 6 nov

19:00  Hjärt & Lung - Johanssons
19:00  Alvesta Lackering  9 Är Bra   
20:00  Team Åsen - 2 Pins
20:00  ALT Hiss - Hole in One

Omg 5

Mån 4 nov
20:00  9 Är Bra - Team Åsen
Mån 18 nov
19:00  OP - Alvesta Lackering
19:00  Johanssons - 65:orna
20:00  Team Lydigh - Grönkulla
20:00  Fritids - Hjärt & Lung
Ons 20 nov
19:00  2 Pins - Hole in One

Omg 6

Mån 2 dec
19:00  Grönkulla - Hjärt & Lung
19:00  Alvesta Lackering - Team Lydigh
Ons 4 dec
19:00  65;orna - Fritids
19:00 Hole in One - 9 Är Bra
20:00  ALT Hiss - Johanssons
Ons 11 dec 
19:00  Team Åsen - OP

Omg 7

Mån 16 dec
19:00  Team Lydigh - Team Åsen
19:00  Fritids - ALT Hiss 
20:00  Alvesta Lackering - Grönkulla
20:00  Hjärt & Lung - 65:orna
Ons 18 dec
19:00  OP - Hole in One
19:00  Johanssons - 2 Pins
 

Omg 8

Mån 13 jan
19:00  Grönkulla - 65:orna 
19:00  Team Åsen - Alvesta Lackerig
Ons 15 jan 
19:00  ALT Hiss - Hjärt & Lung 
19:00  Hole in One - Team Lydigh
20:00  2 Pins - Fritids
20:00  9 Är Bra - Johanssons


Omg 9

Mån 27 jan
19:00  Alvesta Lackering - Hole in One
19:00  Hjärt & Lung - 2 Pins
20:00  Team Åsen - Grönkulla
20:00  65:orna - ALT Hiss
Ons 29 jan
19:00  Fritids -  Är Bra
19:00  OP - Johanssons

Omg 10

Mån 10 feb

19:00  Grönkulla - ALT Hiss
19:00  Hole in One - Team Åsen
Ons 12 feb
19:00  2 Pins - 65:orna
19:00  9 Är Bra - Hjärt & Lung
20:00  Johanssons - Team Lydigh
20:00  OP - Fritids

Omg 11

Mån 24 feb

19:00  65:orna - 9 Är Bra
19:00  Alvesta Lackering - Johanssons
20:00  Hole in One - Grönkulla
20:00  ALT Hiss - 2 Pins
Ons 26 feb
19:00  Hjärt & Lung - OP
19:00  Team Lydig - Fritids

Omg 12

Mån 9 mar
19:00  Grönkulla - 2 Pins
19:00  9 Är Bra - ALT Hiss
Ons 11 mar
19:00  Johanssons - Team Åsen
19:00  OP - 65:orna
20:00  Fritids - Alvesta Lackerin
20:00  Team Lydigh - Hjärt & Lung

Omg 13

Mån 23 mar
19:00  2 Pins - 9 Är Bra
19:00  Hole in One - Johanssons
20:00  ALT Hiss - OP
20:00  Team Åsen - Fritids
Ons 25 mar
19:00  65:orna - Team Lydigh
19:00  Alvesta Lackering - Hjärt & Lung