Spelschema Ej Aktiva 2018/19

Deltagande lag.

1.   Fritids
2.   Anatomic Gas
3.   OP 
4.   9 Är Bra
5.   Guro
6.   65:orna
7.   Alvesta Lackering (Herman -15 poäng/serie)
8.   ALT Hiss
9.  Spångs Alltjänst 
10. Hole in one (Sven -15 poäng/serie)
11. Team Åsen (Janne -15 poäng/serie)
12. Hjärt & Lung
13. Grönkulla (Bengt -15 poäng/serie)
14. Johanssons
15. Tigers (Ulf -15 poäng/serie) (Rolf -15 Poäng/serie)


De 8 bästa lagen i grundserien går till kvartsfinal. 
14 matcher för varje lag i grundserien
En Ny Speltid kan vara ändrad flera ggr ! 

Omg 1

Mån 24 sep
19:00  9 Är Bra - Team Åsen  3-3 
19:00  Grönkulla - Hole in One  5-1
20:00  65:orna - ALT Hiss  3-3
20:00  Spångs Alltjänst - Alvesta Lackering  1-5
Ons 26 sep
19:00  Tigers - Anatomic Gas  5-1
19:00  Fritids - Hjärt & Lung  2-4
20:00  Johanssons - Guro  3-3

Omg 2

Mån 1 okt  
19:00  Hjärt & Lung -  Spångs Alltjänst  5-1
19:00  Guro - Tigers  2-4
20:00  Johanssons -  Fritids  4-2
20:00  Team Åsen - OP  2-4
Ons 3 okt   
19:00  Hole in One - 9 Är Bra  4-2
20:00  Alvesta Lackering - Grönkulla  2-4
20:00  Anatomic Gas - 65:orna  4-2

Omg 3

Mån 15 okt
19:00  Hole in One - Team Åsen  5-1 
19:00  OP -  ALT Hiss  4-2
20:00  9 Är Bra -  Alvesta Lackering  2-4
20:00  Grönkulla - Hjärt & Lung  0-6
Ons 17 okt
19:00  65:orna - Guro  6-0
19:00  Spångs Alltjänst - Johanssons  1-5
20:00  Tigers - Fritids  2-4

Omg 4

Mån 29 okt
19:00  Alvesta Lackering - Hole in One 5-0
19:00  Fritids - 65:orna  2-4
20:00  Tigers - Spångs Alltjänst  6-0
Ons 31 okt

19:00  Team Åsen - ALT Hiss  6-0
19:00   Johanssons - Grönkulla  3-3
20:00   Hjärt & Lung - 9 Är Bra  3-3
Mån 26 nov
20:00   Anatomic Gas - OP  2-4

Omg 5

Mån 12 nov
19:00  ALT Hiss -  Anatomic Gas 1-5
19:00  OP - Guro  4-2
20:00  Alvesta Lackering - Team Åsen  4-1
20:00  Hole in One - Hjärt & Lung  3-3
Ons 14 nov
19:00  9 Är Bra - Johanssons  2-4
19:00  Grönkulla -  Tigers  4-2
20:00  65:orna - Spångs Alltjänst  5-1
20:00  Team Åsen - Anatomic Gas  2-3

Omg 6

Mån 26 nov
19:00  Tigers - 9 Är Bra  6-0
20:00   65:orna - Grönkulla  5-1
Ons 28 nov 
19:00  Guro - ALT Hiss  3-3
19:00  Hjärt & Lung - Alvesta Lackering 5-1 
Ons 12 dec 
19:00  Fritids - OP 4-2
Tor 13 dec
20:00  Johanssons - Hole in One  5-1

Omg 7

Mån 10 dec
19:00  Anatomic Gas - Guro  4-2
20:00  ALT Hiss - Fritids  3-3 
Ons 12 dec 
20:00  9 Är Bra -  65:orna  1-5
Tor 13 dec
20:00  OP - Spångs Alltjänst  3-3
Ons 9 jan
20:00  Hole in One - Tigers  Ny speltid!
Mån 14 jan
19:00  Hjärt & Lung - Team Åsen  Ny speltid!
Ons 16 jan
19:00  Alvesta Lackering - Johanssons  Ny speltid!

Omg 8

Mån 17 dec
19:00  Spångs Alltjänst - ALT Hiss
19:00  65:orna - Hole in One
20:00  Grönkulla - OP
20:00  Fritids - Anatomic Gas  Ny speltid!
Ons 19 dec 
19:00  Johanssons - Hjärt & Lung 
20:00  Tigers -  Alvesta Lackering
Ons 16 jan
19:00  Team Åsen - Guro  Ny speltid!


Omg 9

Mån 7 jan
19:00  Johanssons - Team Åsen
19:00  Guro -  Fritids 
20:00  Hjärt & Lung - Tigers
20:00  Anatomic Gas - Spångs Alltjänst
Ons 9 jan
19:00  Alvesta Lackering - 65:orna
19:00  OP - 9 Är Bra
20:00  ALT Hiss -  Grönkulla

Omg10

Mån 21 jan
 
19:00  Grönkulla - Anatomic Gas 
19:00  9 Är Bra - ALT Hiss
20:00  OP - Hole in One
Ons 23 jan
19:00  Spångs Alltjänst - Guro
19:00  65:orna -  Hjärt & Lung
20:00  Team Åsen - Fritids 
20:00  Tigers - Johanssons

Omg 11

Mån 4 feb
19:00  Tigers - Team Åsen
19:00  Fritids -  Spångs Alltjänst
20:00  Johanssons - 65:orna
20:00  Guro - Grönkulla
Ons 6 feb
19:00  Anatomic Gas - 9 Är Bra
19:00  Alvesta Lackering - OP
20:00   ALT Hiss - Hole in One

Omg 12

Mån 18 feb
19:00  OP - Hjärt & Lung
19:00  Hole in One - Anatomic Gas 
20:00  ALT Hiss - Alvesta Lackering
Ons 20 feb
19:00  65:orna - Tigers
20:00  Team Åsen - Spångs Alltjänst
20:00  Grönkulla -  Fritids 
Ons 6 feb
20:00  9 Är Bra - Guro  Ny Speltid!

Omg 13

Mån 4 mar
19:00  65:orna - Team Åsen
19:00  Spångs Alltjänst - Grönkulla
20:00  Fritids -  9 Är Bra
20:00  Johanssons - OP
Ons 6 mar
19:00  Hjärt & Lung -  ALT Hiss
19:00  Anatomic Gas - Alvesta Lackering
20:00  Guro - Hole in One

Omg 14

Mån 18 mar
19:00   ALT Hiss - Johanssons
19:00  Alvesta Lackering - Guro
20:00  Anatomic Gas - Hjärt & Lung
Ons 20 mar
19:00  Team Åsen - Grönkulla
19:00  9 Är Bra - Spångs Alltjänst
20:00  OP - Tigers
20:00  Hole in One - Fritids

Omg 15

Mån 1 apr
19:00  Grönkulla -  9 Är Bra
19:00  65:orna - OP
20:00  Guro - Hjärt & Lung
20:00  Tigers - ALT Hiss
Ons 3 apr
19:00  Fritids - Alvesta Lackering
19:00  Johanssons -  Anatomic Gas 
20:00  Spångs Alltjänst - Hole in One