Spelschema Aktiva 2014/15

Deltagande lag

1.    Damlaget - Mattias Ragnarsson /David Karlsson
2.    The Golfers - Thomas Söderholm /Folke Rylow
3.    Joni - Per Johansson /Mats Niesel
4.    Strikeline - Göran Lindberg /Niklas Antonsson
5.    Stolparås - Daniel Svensson /Peter Svensson
6.    The Bratts - Thomas Brattborn /Fredrik Brattborn
7.    Öster - Stefan Johansson /Michael Unger
8.    Moja - Mikael Orava / Jakob Antonsson
9.    Team eLLen - Lennart Lundquist / Britt Lessner/Camille Isaksson
10.  50 Plus - Hasse Forsén /Leif Ljung
11.   BK Rehab - Ulf Gustafsson /Lars-Åke Axelsson
Oljeprofil Seoul 39 fot
Dom 8 bästa lagen till slutspel.
50 % av dynamiskt hcp per 31/8 2014 gäller enl lista i hallen. 
En Ny Speltid kan vara ändrad flera ggr! 

Omg 1

Mån 29 sep
19:15 Öster- BK Rehab  3-3
19:15 Stolparås- Strikeline  4-2
Ons 1 okt
19:15 Moja-Joni  2-4
19:15 The Bratts- Damlaget  1-5
Tor 2 okt
19:15 Team eLLen -The Golfers  1-5

Omg 2

Mån 13 okt
19:15 BK Rehab- The Bratts 4-2  
19:15 Damlaget- Stolparås  3-3
Ons 15 okt
19:15 Strikeline- 50 Plus  2-4
19:15 The Golfers - Öster  1-5
Tor 16 okt
19:15 Joni - Team eLLen 3-3

Omg 3

Mån 27 okt
19:15 50 Plus - Damlaget  1-5
19:15 Team eLLen - BK Rehab  0-6
20:15 Stolparås - Joni  1-5
Ons 29 okt
19:15 The Golfers- Moja   4-2
Tor 20 nov
19:15 The Bratts - Strikeline  6-0

Omg 4

Mån 10 nov
19:15 BK Rehab - 50 Plus  1-5
Ons 12 nov
19:15 Öster - Joni     2-4
19:15 Moja - The Bratts      4-1
20:15 Strikeline - The Golfers     3-3
Mån 24 nov
20:15  Damlaget - Team eLLen  5-1

Omg 5

Mån 24 nov
19:15 Team eLLen - Moja  0-6
20:15 50 Plus - Stolparås  0-6
Ons 26 nov
19:15 Joni - Strikeline   4-2
19:15 The Bratts - Öster    5-1
Tor 11 dec
19:15  BK Rehab - The Golfers  2-4

Omg 6

Mån 8 dec
19:15 Moja - BK Rehab  3-3
20:15 Stolparås - The Bratts  4-2
20:15 Joni - Damlaget  2-4  
Ons 10 dec
19:15 Öster - 50 Plus   2-4 
Ons 7 jan 
19:15 Strikeline - Team eLLen  5-1

Omg 7

Mån 12 jan
19:15 50 Plus - Moja  6-0
20:15 BK Rehab - Stolparås  1-5
Ons 14 jan
19:15 Team eLLen - Öster   0-6
19:15 The Golfers - The Bratts    2-4
Ons 28 jan
20:15 Damlaget - Strikeline   4-2 

Omg 8

Mån 12 jan
20:15  The Golfers - 50 Plus  3-3
Mån 26 jan
19:15 Strikeline - BK Rehab  6-0
Ons 28 jan

19:15 Öster - Damlaget    0-6
19:15 The Bratts - Joni     2-4
Mån 9 feb
19:15 Moja - Stolparås  3-3 

Omg 9

Mån 9 feb
19:15 50 Plus - Team eLLen  5-1
Ons 11 feb
19:15 Öster - Strikeline    4-2
19:15 Joni - The Golfers   6-0
Ons 4 mar
20:15 Damlaget - Moja   3-3

Omg 10

Tor 19 feb
19:15 Team eLLen - The Bratts  5-1
Mån 2 mar
19:15 The Golfers - Stolparås  4-2
Ons 4 mar
19:15 Moja - Öster    3-3
19:15 BK Rehab - Damlaget    1-5
Mån 9 mar
19:15  50 Plus - Joni  2-4

Omg 11

Mån 9 mar
20:15 The Bratts - 50 Plus  3-3
Mån 16 mar
19:15 Joni - BK Rehab  6-0
Ons 18 mar
19:15 Stolparås - Öster   2-1
20:15 Strikeline - Moja    5-1
Tor 19 mar 
19:15 Stolparås - Team eLLen  5-1
Mån 23 mar
19:00  Damlaget - The Golfers  5-0