Spelschema Aktiva 2011/12

Deltagande lag

1.    Guldpojkarna - Mattias Ragnarsson/Lukas Lindquist
2.    Jokrarna - Folke Rylow/Micke Sjögren
3.    Joni - Per Johansson/Mats Niesel
4.    Mani - Mats Ragnarsson/Niklas Antonsson
5.    Outsiders - Göran Lindberg/Ulf Gustavsson
6.    Stolparås - Daniel Svensson/Peter Svensson
7.    The Bratts - Thomas Brattborn/Fredrik Brattborn
8.    Öster - Lars-Åke Axelsson/Michael Unger
9.    10-Essen - Thomas Söderholm/Anders Sundbom
10.  50 Plus - Hasse Forssén/Leif Ljung

De 2 bästa lagen i grundserien går direkt till semifinal. Lag placerade 3-8 går till kvartsfinal.
50 % av dynamiskt hcp per 31/8 2011 gäller enl lista i hallen. 
En Ny Speltid kan vara ändrad flera ggr! 

Omg 1

Mån 26 sep
19:00 Mani-Stolparås      2-4
20:00 The Bratts-Jokrarna      4-2
Ons 28 sep
19:00 Öster-10-Essen     4-2
19:00 Joni-Outsiders      2-4

Omg 2

Mån 10 okt
19:00 Stolparås-10-Essen   3-3
19:00 Joni-Mani        1-5
Ons 12 okt
19:00 50 Plus-Öster   2-4
Mån 24 okt
20:00 The Bratts-Guldpojkarna     2-4


Omg 3

Mån 24 okt
19:00 The Bratts-50 Plus     4-2 
19:00 Jokrarna-Mani       2-4
Ons 26 okt
19:00 Öster-Joni     3-3
19:00 Stolparås-Outsiders    6-0
Ons 9 nov
19:00 Guldpojkarna-10-Essen    4-2

Omg 4

Mån 14 nov
19:00 10-Essen-50 Plus     4-2
19:00 Stolparås-Joni     1-5
Ons 16 nov
19:00 Outsiders-Guldpojkarna     2-4
19:00 Jokrarna-Öster    2-4

Omg 5

Mån 28 nov
19:00 10-Essen-Joni     3-3
20:00 Stolparås-Jokrarna    6-0
20:00 Öster-The Bratts    4-2
Mån 5 dec
19:00 Guldpojkarna-50 Plus     2-4

Omg 6

Mån 12 dec
20:00 Joni-The Bratts    1-5
20:00 50 Plus-Stolparås    3-3
Ons 4 jan
19:00 Outsiders-Öster    2-4
Mån 9 jan
20:00 Mani-Guldpojkarna   4-2

Omg 7

Mån 9 jan
19:00 Outsiders-Mani   2-4
19:00 50 Plus-Jokrarna   5-1
Ons 11 jan
19:00 The Bratts-10-Essen   2-4
19:00 Öster-Stolparås  3-3

Omg 8

Mån 30 jan
19:00 Joni-Guldpojkarna    3-3
19:00 50 Plus-Mani       3-3
Ons 1 feb
19:00 Outsiders-The Bratts    1-5
19:00 Jokrarna-10-Essen    3-3

Omg 9

Mån 20 feb
19:00 10-Essen-Mani     3-3
19:00 50 Plus-Joni      6-0
Ons 22 feb
19:00 Öster-Guldpojkarna    2-4
Tis 28 feb
18:00 Jokrarna-Outsiders    3-3   

Omg 10

Mån 5 mar
19:00 Guldpojkarna-Stolparås     3-2
Ons 7 mar
19:00 Mani-The Bratts  3-3
19:00 10-Essen-Outsiders  3-3
Mån 19 mar
20:00 Jokrarna-Joni  4-1

Omg 11

Mån 19 mar
19:00 The Bratts-Stolparås     5-1
19:00 Outsiders-50 Plus      2-4
Ons 21 mar
19:00 Mani-Öster  5-1
19:00 Guldpojkarna-Jokrarna   3-3